Wydaje się, że było to tak niedawno. Nieco ponad dwa lata temu informowaliśmy o starcie budowy nowoczesnego Osiedla LUDOVA, a tymczasem… inwestycja jest już gotowa!

Rowerownia, wózkarnia oraz pojemne, nawet 10-metrowe, komórki lokatorskie. Do tego duże balkony i ogródki lokatorskie oraz atrakcyjna osiedlowa zieleń i duży, tematyczny plac zabaw, a także strefa street workout. Tak, inwestycja LUDOVA to zdecydowanie, jak głosi hasło, „nowa jakość w Biskupcu”. Co ważne: mieszkania są już gotowe do odbioru, a znaczna część lokali znalazła już swoich nabywców. W realizowanym jako pierwszy czterokondygnacyjnym budynku BS1 wolne jest już tylko … jedno z 48 mieszkań! W bliźniaczym budynku BS2 w ofercie jest jeszcze z czego wybierać.

Powierzchnia mieszkań waha się od 39 do 59 metrów kwadratowych, a bryłę budynku cechuje nowoczesna architektura z dużymi przeszkleniami, które zapewnią doskonałe doświetlenie lokali. Spora część mieszkań dysponuje też panoramicznym widokiem na okoliczne wzgórza. Na etapie projektowania zadbano również o funkcjonalne układy mieszkań oraz wysoki standard wykończenia części wspólnych.

Warto dodać, że Osiedle LUDOVA to pierwsza inwestycja mieszkaniowa ARBET Investment Group na terenie Biskupca. To o tyle ciekawa wiadomość, że ARBET jest liderem branży deweloperskiej w regionie. Nową inwestycję olsztyńskiego dewelopera od stolicy województwa dzieli niespełna pół godziny drogi autem, a od Mrągowa zaledwie 26 kilometrów. Nieco ponad kilometr od nowo powstałego osiedla mieści się Stary Rynek, a około 2 kilometry dalej biskupiecka plaża miejska.

– Przygotowując ten projekt zwracaliśmy uwagę na cały szereg detali i pragmatycznych rozwiązań – podkreśla Bożena Kowalczyk z ARBET Investment Group. – Osiedle jest świetnie skomunikowane, prezentuje nowoczesną architekturę, a same mieszkania mają bardzo ergonomiczny układy. Ogromnym atutem są również duże balkony i tarasy w parterach. 

Zapraszamy na spacer po terenie inwestycji z przedstawicielką dewelopera oraz do zapoznania się z aktualną galerią zdjęć:

Więcej na temat inwestycji na https://osiedleludova.pl/ i u doradców klienta ARBET Investment Group:

Email: mieszkania@arbet.olsztyn.pl

Telefon.: +48 697 611 323


Galeria zdjęć:

Przypomnijmy, że Osiedle Ludova to pierwsza inwestycja mieszkaniowa ARBET Investment Group na terenie Biskupca. Największy deweloper w regionie zaplanował wybudowanie dwóch wielorodzinnych budynków. W pierwszym etapie jest realizowany czterokondygnacyjny budynek BS1, w którym powstaje 48 dwu- i trzypokojowych mieszkań o powierzchni od 39 do ponad 58 metrów kwadratowych. Dla mieszkańców przygotowano również naziemny parking.

Inwestycję już teraz charakteryzuje nowoczesna architektura z dużymi przeszkleniami, które zapewnią doskonałe doświetlenie lokali, a w przypadku wielu mieszkań dadzą panoramiczny widok na okoliczne wzgórza.

Na etapie projektowania zadbaliśmy również o funkcjonalne układy mieszkań oraz wysoki standard wykończenia części wspólnych – podkreśla Bożena Kowalczyk z ARBET Investment Group.

Przedstawicielka firmy dodaje, że wygodne funkcjonowanie na co dzień zapewnią m.in. rowerownia i wózkarnia oraz pojemne, nawet 10-metrowe, komórki lokatorskie. To nie wszystko. Wartość dodaną stanowić będą także duże balkony i ogródki lokatorskie oraz atrakcyjna osiedlowa zieleń. Teren osiedla urozmaicą również duży, tematyczny plac zabaw i strefa street workout.

Budowa Osiedla Ludova ruszyła na początku ubiegłego roku i jest już w bardzo zaawansowanej fazie. To właśnie dlatego deweloper postanowił zorganizować wyjątkowe wydarzenie – Dzień Otwarty inwestycji. Ze względów logistycznych organizatorzy proszą o wcześniejsze zapisy i rezerwacje terminów.

Oto szczegóły:

Kiedy?

11 czerwca 2022

10:00-15:00

Gdzie?

Biskupiec

ul. Ludowa 56

(teren Osiedla Ludova)

Biskupiec zimą z lotu ptaka
Load More ...

Sign In

Reset Your Password