Przy Ludowej mieszkania gotowe do odbioru!

Wydaje się, że było to tak niedawno. Nieco ponad dwa lata temu informowaliśmy o starcie budowy nowoczesnego Osiedla LUDOVA, a tymczasem… inwestycja jest już gotowa!

Rowerownia, wózkarnia oraz pojemne, nawet 10-metrowe, komórki lokatorskie. Do tego duże balkony i ogródki lokatorskie oraz atrakcyjna osiedlowa zieleń i duży, tematyczny plac zabaw, a także strefa street workout. Tak, inwestycja LUDOVA to zdecydowanie, jak głosi hasło, „nowa jakość w Biskupcu”. Co ważne: mieszkania są już gotowe do odbioru, a znaczna część lokali znalazła już swoich nabywców. W realizowanym jako pierwszy czterokondygnacyjnym budynku BS1 wolne jest już tylko … jedno z 48 mieszkań! W bliźniaczym budynku BS2 w ofercie jest jeszcze z czego wybierać.

Powierzchnia mieszkań waha się od 39 do 59 metrów kwadratowych, a bryłę budynku cechuje nowoczesna architektura z dużymi przeszkleniami, które zapewnią doskonałe doświetlenie lokali. Spora część mieszkań dysponuje też panoramicznym widokiem na okoliczne wzgórza. Na etapie projektowania zadbano również o funkcjonalne układy mieszkań oraz wysoki standard wykończenia części wspólnych.

Warto dodać, że Osiedle LUDOVA to pierwsza inwestycja mieszkaniowa ARBET Investment Group na terenie Biskupca. To o tyle ciekawa wiadomość, że ARBET jest liderem branży deweloperskiej w regionie. Nową inwestycję olsztyńskiego dewelopera od stolicy województwa dzieli niespełna pół godziny drogi autem, a od Mrągowa zaledwie 26 kilometrów. Nieco ponad kilometr od nowo powstałego osiedla mieści się Stary Rynek, a około 2 kilometry dalej biskupiecka plaża miejska.

– Przygotowując ten projekt zwracaliśmy uwagę na cały szereg detali i pragmatycznych rozwiązań – podkreśla Bożena Kowalczyk z ARBET Investment Group. – Osiedle jest świetnie skomunikowane, prezentuje nowoczesną architekturę, a same mieszkania mają bardzo ergonomiczny układy. Ogromnym atutem są również duże balkony i tarasy w parterach. 

Zapraszamy na spacer po terenie inwestycji z przedstawicielką dewelopera oraz do zapoznania się z aktualną galerią zdjęć:

Więcej na temat inwestycji na https://osiedleludova.pl/ i u doradców klienta ARBET Investment Group:

Email: mieszkania@arbet.olsztyn.pl

Telefon.: +48 697 611 323


Galeria zdjęć:

You may also like

0 comments

By 

Sign In

Reset Your Password