Egger – zwolennicy i przeciwnicy

2 min czytania

Walka o Biskupiec wciąż trwa. Każda ze stron ma swoje argumenty, przekonania i wiarę w zasadność swych decyzji. Jeśli chcesz, wstaw się za jedną z nich i zapoznaj się z polityką informacyjną obu obozów.

Przeciwnicy: https://www.facebook.com/Stop-spalarni-odpad%C3%B3w-w-Biskupcu-402614223452976/

Zjednoczeni na jednej z grup dyskusyjnych założonych na Facebooku. Jak podają w opisie grupy: „Obnażamy kłamstwa i działania przeciwko środowisku, a środowisko to my! Weź sprawy w swoje ręce i nie czekaj, aż pod Twoimi oknami wyrosną dymiące kominy!” Ciekawym zabiegiem jest sama nazwa grupy „Stop spalarni odpadów”, która już na wstępie bardzo szybko trafia do świadomości niezorientowanych użytkowników Facebooka. Grupa jest często aktualizowana, choć liczba osób chętnych do udzielania komentarzy jest relatywnie mała.

Na drugim biegunie austriacki Egger.

Zwolennicy: https://www.facebook.com/Tak-Dla-Egger-a-w-Biskupcu-114414572481374/?fref=ts

Grupa założona przez osoby będące przychylne inwestycji austriackiej firmy. Szybko zyskuje użytkowników, choć kompletnie nic się tam nie dzieje. Za najważniejsze źródło informacji służy tam serwis informacyjny http://biskupiec.egger.com/pl/. Znajdziemy tam wiedzę na temat planowanej inwestycji, galerię istniejących już fabryk Eggera, czy informacje na temat ofert pracy.

Czas pokaże, która opcja zwycięży.

Może Ci się spodobać

+ Brak komentarzy

Dodaj swój