Kolejny inwestor w Biskupcu?

Czy doczekamy się w końcu potwierdzonej informacji o inwestorze, który wybierze Biskupiec i da nowe miejsca pracy w naszym mieście? Póki co, kolejna wiadomość z kategorii nieoficjalnych.
Oto co napisał na swoim facebookowym profilu Burmistrz Kamil Kozłowski:

Za chwilę sesja absolutoryjna, a przed nią zwyczajowe spotkanie z sołtysami z naszej gminy. Przekazałem im m.in. informację, która z pewnością zainteresuje też niektórych z Was. W Biskupcu pojawi się nowy inwestor, który planuje budowę fabryki
przetwórstwa konopi przemysłowej na terenie naszej gminy. Organizujemy jego spotkanie informacyjne z rolnikami zainteresowanymi współpracą. Spotkanie we wtorek, 28 czerwca 2016r. o godz. 16.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego (pok. 20. I piętro).

Co z tego wyjdzie, z pewnością Was o tym poinformuję. Tymczasem kilka informacji na czym polega biznes związany z konopią przemysłową.

You may also like


Warning: file_get_contents(http://graph.facebook.com/?ids=http://ibiskupiec.pl/2016/06/23/kolejny-inwestor-w-biskupcu/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /home/platne/serwer22029/public_html/bratn.com/wp-content/themes/abomb/elements/element.php on line 80
0 comments

Sign In

Reset Your Password